Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
0506 764 06 66 bilgi@oniris-horlama.com
HORLAMAYA SON... İLK GECEDEN ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLAR!
94% MEMNUNİYET. KANITLANMIŞ SONUÇLAR.

TESLİMAT

Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 48 saat içerisinde Kargo firmasına teslim edilir. Siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize kargo ile 7 iş günü içerisinde gönderilecektir. Kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir. Siparişinizi vermeden önce teslimat adresinizi lütfen kontrol ediniz.

İADE HAKKI

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun - yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır. İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır. İade edeceğiniz ürünler ile birlikte faturanın da içerisinde bulunması gereklidir. İçerisinde fatura bulunmayan ürünler iade edilemez. İadenin, satın alınan ürünün teslim tarihinden itibaren (15) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Ürünler kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 15 günlük geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir. Hatalı ürünler dışında, hijyen nedeniyle aksesuarlarda iade ve değişim yapılamaz.

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un 4. maddesine göre, "Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan, maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir. Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için; ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da Müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer. Müşteri, 15 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır. Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, Müşteri haklardan faydalanamaz.

ÜRÜN İADE

Satın aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 15 gün içerisinde, orijinal kutusuyla, fatura aslının ön yüzündeki iade formunu doldurarak, Yurtiçi Kargo ile karşı ödemeli olarak kolayca iade edebilirsiniz.

Kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş,orjinal ürün kutusu bozulmamış haliyle, fatura üzerinde belirtilen adrese tam ve eksiksiz olarak gönderilmek zorundadır. Ürünün standart aksesuarları iade paketinin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

CAYMA HAKKI 

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 8. maddesine göre, Müşteri, "Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” Buna göre, Müşteri, ürünü aldıktan sonra, 15 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Mağazamızda satılan ürünler Oniris marka garantisi altındadır. Ayıplı ürün ya da değişim işlemleri Oniris tarafından yapılmaktadır. Ayıplı ürününüzü faturası ile birlikte merkezimize göndererek değişim ya da iadesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürünleriniz ilgili departman tarafından incelenecektir. İnceleme süresi sona erdiği zaman müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz.

3200 TL Tanışma Kampanyası
Rahat uykuyu uygun fiyat ile yakalama fırsatı!
Siparişleriniz ve müşteri bilgileriniz 128-bit SSL ile korunmaktadır.
Sipariş Ver

ONIRIS SAS tarafından üretilen ve horlama ve uyku apnesi sorunlarına karşı gösterilen Birinci Sınıf tıbbi bir cihaz olan ONIRIS. Kullanmadan önce talimatları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Önerileri için doktorunuza ya da eczacınıza danışınız. Bu tıbbi cihaz sağlık düzenlemelerine uygundur ve bu düzenlemelerin gerektirdiği CE işaretlerine sahiptir.