Daha fazla bilgiye mi ihtiyacınız var?
0506 764 06 66 bilgi@oniris-horlama.com
HORLAMAYA SON... İLK GECEDEN ETKİSİNİ GÖSTERMEYE BAŞLAR!
94% MEMNUNİYET. KANITLANMIŞ SONUÇLAR.

Talimatlar - Oniris

ONIRIS tarafından üretilmiş olan bu özel ve yenilikçi cihaz bir kaç dakika içerisinde evinizde de kullanılabilecek kadar basittir.

Herhangi bir şekilde hata ya olması ya da dental tedavinizin tekrarlanmasının gerekli olması halinde dental ölçülerinizi birkaç defa alabilirsiniz ve mandibular ilerleme cihazı da istediğiniz kadar ayarlanabilmektedir. Bu nedenle ihtiyaçlarınıza tamamen uygun ve en konforlu tedaviyi elde edeceğiniz garantisini vermekteyiz.

Cihazları 45 derecenin altında olacak şekilde kutularında saklayınız.

Her kullanımın ardından cihazı bir diş fırçası ve macunu ile fırçalayınız. Ardından soğuk su ile durulayınız.

Oniris cihazının servis ömrü yaklaşık olarak 18 aydır; bu da kendisini piyasadaki en uzun ömürlü kendinen ayarlanabilir horlama engelleyici cihaz yapmaktadır. Kullanım ömrü salyanızın asit oranı, bakım kalitesi ve kullanım sıklığı gibi bazı parametlere göre değişiklik göstermektedir.

3500 TL Tanışma Kampanyası
Rahat uykuyu uygun fiyat ile yakalama fırsatı!
Siparişleriniz ve müşteri bilgileriniz 128-bit SSL ile korunmaktadır.
Sipariş Ver

ONIRIS SAS tarafından üretilen ve horlama ve uyku apnesi sorunlarına karşı gösterilen Birinci Sınıf tıbbi bir cihaz olan ONIRIS. Kullanmadan önce talimatları dikkatli bir şekilde okuyunuz. Önerileri için doktorunuza ya da eczacınıza danışınız. Bu tıbbi cihaz sağlık düzenlemelerine uygundur ve bu düzenlemelerin gerektirdiği CE işaretlerine sahiptir.